رکورد ۸.۴۶ میلیون بشکه‌ای نفت شیل آمریکا

اقتصادسرا – اداره اطلاعات انرژی آمریکا، در گزارش ماهانه پیش‌بینی کرد تولید نفت شیل آمریکا از ۷ میدان بزرگ شیل این کشور، در ماه می ۸۰ هزار بشکه در روز رشد کند و به رکورد ۸.۴۶ میلیون بشکه در روز برسد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز نوشت: اداره اطلاعات انرژی آمریکا، در گزارش ماهانه تولید و حفاری خود پیش‌بینی کرد تولید نفت شیل آمریکا از ۷ میدان بزرگ شیل این کشور، در ماه می ۸۰ هزار بشکه در روز رشد کند و به رکورد ۸.۴۶ میلیون بشکه در روز برسد.

بزرگترین تغییر در این پیش‌بینی‌ها مربوط به میدان نفتی پرمیان در تگزاس و نیومکزیکو است که انتظار می‌رود در ماه می، تولید آن با ۴۲ هزار بشکه در روز افزایش، به رکورد جدید ۴.۱۴ میلیون بشکه در روز برسد.

در منطقه باکن در داکوتای شمالی، انتظار می‌رود تولید نفت شیل ۱۱ هزار بشکه در روز افزایش پیدا کند و به ۱.۳۹ میلیون بشکه در روز برسد. در منطقه ایگل فورد هم انتظار می‌رود تولید نفت شیل ۷ هزار بشکه در روز بالاتر برود و به سطح ۱.۴۳ میلیون بشکه در روز برسد، که بالاترین تولید ماهانه از ژانویه ۲۰۱۶ تا کنون است.

رشد تولیدات در پرمیان و سایر میادین نفت شیل با افت قیمت‌های نفت در سه ماهه چهارم ۲۰۱۸، کند شد. بسیاری از شرکت‌های تولیدکننده نفت شیل تحت فشار سرمایه‌گذاران برای رشد درآمدها، به جای رشد تولیدات، هزینه‌کردهای خود را کاهش دادند.

قیمت‌های نفت امسال افزایش یافت، اما سرمایه‌گذاران همچنان محتاط باقی مانده‌اند. برخی تولیدکنندگان نفت شیل تحت فشار سرمایه‌گذاران برای دریافت سود بیشتر، نیروی کاری خود را کاهش می‌دهند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *